Telefon
0413-24110
Tonval 1 Felanmälan Öppen 08.00-11.00
Tonval 2 Lediga Lägenheter
Tonval 3 Övriga frågor, Öppen 8.00-16.00. Endast akuta felanmälningar.

E-Mail
Info@umab.se
 Felanmälan via hemsidan
 

Besök
Vi är inte alltid på kontoret så för säkerhets skull boka en tid.
Besöksadress:
Kontorshotellet Storgatan 13 Höör.

Lägenheter, VD
Henrik Malmgren
henrik.malmgren@umab.se 

Ekonomi
Magnus Malmgren
magnus.malmgren@umab.se

Underhåll, Lokaler
Johan Malmgren
johan.malmgren@umab.se

Fastighetsskötare
Calle Gymark
calle@umab.se

Fastighetsskötare /Utemiljö
Leif Knutsson
leif@umab.se